AKREDITOVANÝ KURZ - praha

STAŇTE SE AKREDITOVANÝM

KOUČEM

Vzdělávací program je akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT). Úspěšní absolventi získají „Osvědčení o rekvalifikaci“ s celostátní platností pro pracovní činnost kouč/koučka. Nově nabyté znalosti se uplatní i v jiných profesích. Například se hodí manažerům, HR pracovníkům či sociálním pracovníkům.

Naučíte se: Jak klást správné otázky ve správný čas. Jak komunikovat s různými typy lidí. Jak naslouchat a zjistit, co je opravdu důležité.

KDY?

PRAHA
26.5. 2024 – 10.11. 2024* 

Konkrétní termíny:
26.5., 8.6., 9.6., 14.9., 15.9., 12.10., 13.10, 27.10., 9.11., 10.11.2024 závěrečná zkouška)

KDE?

PRAHA – centrum města

10 výukových dní v každém vypsaném běhu

ZA KOLIK?

49 000,-

(možnost kompletního uhrazení pomocí státní dotace, přihlášku je nutné podat nejpozději měsíc před konáním běhu)

PŘI FINANCOVÁNÍ POMOCÍ DOTACE

MOŽNOST FINANCOVÁNÍ KURZU

Z NPO

Kurz koučinku si můžete nechat KOMPLETNĚ proplatit od státu, podporuje rozvoj a rekvalifikace jednotlivců. Náš akreditovaný kurz byl zařazen do e-shopu a databáze rekvalifikací. Dotace jsou vyhrazeny z plánu Národní obnovy.

Přihlásit se může kdokoliv (zaměstnanec, podnikatel, maminka na rodičovské, student).

V e-shopu nás najdete  pod tímto odkazem pro Prahu.

Přihlásíte se přes datovou schránku, bankovní identitu nebo osobně na ÚP a vyplníte přihlášku. 

V případě, že si nebudete vědět rady anebo e-shop nebude optimálně fungovat (nepodaří se vám přihlásit), pište na: kontakt@petrabencova.cz a náš tým se vám bude snažit pomoci.  

Pokládám silné otázky přinášející klíčové odpovědi. A vás to naučím taky.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

a odpovědi na ně

Ne, jelikož se jedná o akreditovaný kurz, nevztahuje se na něj spoluúčast. Dotace buď pokryje celou částku, nebo nic.

Čím dříve, tím lépe. Nejpozději však měsíc před začátkem běhu (čili před prvním dnem konání běhu).

Ve škole učíme takzvaný „čistý koučink“ čili postavíte pevné základy, na které budete moct navazovat dalším vzděláváním v této profesi.

Ano, v případě, že si nevíte rady nebo e-shop ministerstva správně nefunguje, kontaktujte mě prostřednictvím e-mailu: kontakt@petrabencova.cz 

Ano, úhradu své účasti ve škole koučinku můžete rozdělit do splátek.

Škola koučinku je vhodná pro kohokoliv, kdo touží po změně profese, takzvané rekvalifikaci, ale také kdo touží se více připravit na budoucnost. Kouč/ka je totiž povolání budoucnosti. V současné době může hezky rozšířit vaše stávající vědomosti a třeba vás i postavit „na vlastní nohy“.

Ve škole učíme takzvaný „čistý koučink“ čili postavíte pevné základy, na které budete moct navazovat dalším vzděláváním v této profesi.

Škola koučinku je vhodná jak pro vysoce postavené manažery, ředitele, majitele firem, ale také maminky na mateřské, trenéry, sportovce a nejen pro ně.

NEPROMARNĚTE PŘÍLEŽITOST

A nechte si školu koučinku KOMPLETNĚ zaplatit státní dotací. Stačí podat přihlášku do 25. 4. a účastněte se květnového pražského běhu.

Tento kurz najdete pod tímto odkazem.