SEZNAMTE SE SE MNOU
JSEM
LEKTORKA
a KOUČKA

Dlouhá léta na vysoké škole, náročné zaměstnání, uspěchaný život ve velkoměstě, časté stresující stěhování, životní změny po narození dítěte, podnikání v zahraničí a i v Česku mě naučilo mentální odolnosti, flexibilitě a samostatnému rozhodování. Prošla jsem mnoha životními změnami, ne všechny byly lehké a proto rozumím počáteční nechuti, dělat něco jinak. Troufám si říct, že díky odvaze (a někdy i naivitě) jsem překonala překážky, které se po cestě naskytly. 

Dle slov mých klientů jsem silná a charismatická osobnost. Já bych sama sebe popsala jako normálního člověka, který byl od malička veden k samostatnosti a zodpovědnosti, ale přesto se nevyhnul životním karambolům. I tak jde dál s optimismem a snaží se prožít život šťastně a užitečně pro druhé. Ve skrytu duše jsem vždy chtěla „něco víc“. Věřím, že vy, kteří si mě vyberete za svého kouče, to máte v sobě taky.

MÁM ZA SEBOU
PATŘIČNÉ VZDĚLÁNÍ

Vystudovala jsem střední školu obchodu, podnikání a služeb ve Znojmě, dále vysokou školu managementu a obchodu v Praze a držím i řadu certifikátů, konkrétně:

  • Certifikát celostního koučinku
  • Certifikát NLP
  • Koučink akademie Libchavy
  • kurz lektora
CO O SPOLUPRÁCI
ŘEKLI KLIENTI
Lucie Zimmerová
Lucie ZimmerováCANVA Designer, grafička
Read More
Začala jsem mentoring s Petrou Bencovou a musím vám říct, že kdo se nechcete posunout a chcete zůstat v těch svých strachách, tak se Petře fakt ale fakt vyhněte obloukem. Já už po 2 hodinách vidím u sebe neskutečné změny a to jsem teprve začaly. Ale pokud se do svého života chcete obout a nebojíte se něco pro to udělat, tak Petra je to pravé pro vás.​
Hana Grmelová
Hana GrmelováCOPYWRITERKA
Read More
Peťa je pro mě jednoduše hvězda. Nejen tím, jak úžasná a upřímná je jako člověk, ale taky tím, jak sakra skvělou a profi práci odvádí.

Během naší série sezení jsem měla spoustu AHA momentů a uvědomění. Lítalo to skrze mě rychlostí světla a já byla na konci plná dojmů, prožitků a chuti do akce.

Miluju, jak se s tím Peťa nemaže. Neptá se tě jen na to, co chceš slyšet. S citlivostí, ale zároveň na „plnou hubu“ ti pokládá trefné otázky, které tě dovedou do hloubky tebe samotné.

S vděčností srdci narovinu říkám, jak moc jsem ráda, že nejsem žádný máslo a přitáhla jsem si do života právě Peťu. Protože tak pozornou posluchačku, silnou oporu a upřímného parťáka při plnění svých cílů rozhodně chceš mít po svém boku.

Tisíceré díky, Peti!
Petra Johansson
Petra Johanssonherečka, režisérka, trenérka komunikačních dovedností
Read More
Petra Bencová je svěží vítr, který vás nenechá hnít a nakopne na cestu kupředu. Takže vy, kteří se rádi litujete a je vám dobře v roli oběti rozhodně za Petrou nechoďte. Ale vy, kteří víte, že něco chcete a máte chuť a sílu se pustit do nových projektů a proměnit si život s turboakcelerátorem Petrou Bencovou, JOOOO! To je přesně pro vás. Pokud se do svého života chcete obout a nebojíte se něco pro to udělat, tak Petra je to pravé pro vás.
SOŇA PARKE
SOŇA PARKEzakladatelka Holky v kryptu, spolumajitelka Forsage, biohackerka
Read More
Když se člověku narodí první dítě, může ho zaskočit hloubka a nové kombinace vlastních emocí. Petra mi pomohla rychleji se reflektovat a soustředit se na lepší zítřky namísto rozhnípávání nepotřebného. Můj život novopečené mámy je díky Petře jednodušší.
Natálie Groulíková
Natálie Groulíkovápodnikatelka
Read More
Rozhodla jsem se poslechnout volání a začít pomáhat lidem v oblasti zdraví a rozvoje. Ale nevěděla jsem, jak to uchopit. Plná hlava myšlenek, ale skutek utek! Rozhodla jsem se najít si kouče, protože už jsem chtěla vidět ty výsledky venku a ne jen v mé hlavě. Díky Petry jemnému a účinnému vedení jsem dokázala své nápady dovést do konce. Petra mi pomohla vždy všechny mé obavy rozpustit a dojít do cíle. Petru bych určitě doporučila všem, kteří se hledají nebo se chtějí posunout na vyšší level, ať už v byznyse nebo ve svém osobním rozvoji
Leila Kelifová
Leila Kelifováarchitektka
Read More
Mentora/kouče jsem chtěla pro lepší zvládání denních úkolů, mých cílů a kroků pro jejich dosažení a organizaci dne. Asi bych napsala důležité uvědomění, že jsem věděla přesně, co mám dělat, ale nedělala to. A Petra mi pomohla přesně tyto činy převést v akci. Jsem ráda, že se mě Petra aktivně ptala a tím mi ukazovala, proč něco dělám nebo ne. Měla jsem vždy závazné akční kroky, díky kterým jsem věděla, že když je splním, tak se posunu blíže k mému snu/cílu. Dosáhla jsem aktivního přístupu v propagaci mého podnikání, začala být vidět denně na sociálních sítích. Začala konečně točit videa. Díky tomu jsem zjistila, že klienti můžou chodit i sami od sebe. Vytvořila si portfolio služeb s cenami, které se mnou souzní. Začala je nabízet a klienti si je oblíbili a kupovali. Sama v návaznosti jsem si uvědomila jak klientům prodávat na callech. Naučila se francouzsky skrze intenzivní kurz. Při přestěhování jsem si hned zařídila byt. Uvědomila si veliké výsledky, které byly pouze díky meditacím a díky naučené sebereflexi od Petry. Petru bych doporučila ženám, které mají podnikání anebo malé děti, které potřebují organizaci času, změnu návyků, lepší time management nebo posunout v oblasti, ve které se zasekli. Děkuji mockrát a těším se na další spolupráci.
Lída Charvátová
Lída Charvátovápublicistka, lektorka
Read More
Petra mi poskytla několik koučinkových hodin, kdy se jí během velmi krátké doby povedlo pomoci najít moje hlavní téma v podnikání. Tápala jsem, jak se mám především na LinkedInu profilovat. Umí výborně klást otázky, odhadnout klienta podle tváře, hlasu a gest a dokáže poradit. Používá tzv. koaktivní koučink, což je něco mezi koučinkem a mentoringem, což mi velmi vyhovuje. Velmi dobře naslouchá a parafrázuje. Je velice efektivní, takže vám zkrátí cestu tápání. Co se mi líbí ještě víc, je její důslednost. Domácí úkoly kontroluje, a tím mi pomáhá se posouvat. Její styl bude jistě vyhovovat těm, kdo si potřebují ujasnit svoje cíle, priority, silné stránky. Má silnou mužskou energii, a přitom je laskavá. Ideální kombinace. Těším se na naše další setkávání.
Previous
Next